| mgtow a întrebat:

Azi mi-a facut una un masaj si mi-a zis ca am o vertebra la coloana care nu e la locul ei, mi-a recomandat sa merg la un doctor care se ocupa cu pozitia coloanei vertebrale sa le repuna la locul lor. Cum se numeste acel medic ca sa stiu unde trebuie sa merg. E un loc gol intre 2 vertebre posibil sa se deplaseze fara sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intai la medicul de familie, ii explici cu detalii si te trimite el exact unde trebuie

regis
| regis a răspuns:

Desi pare ciudat, ține de neurologie.

| mgtow explică (pentru regis):

Chiropractician