| izzy4rock a întrebat:

Azi pe la prânz mi-a amortit degetul mare de la picior si amorteala încă nu mi-a trecut desi au trecut cam 8 ore de atunci. Stiu ca nu poate fi ceva grav dar sunt curioasa de ce tine amorțeala atât de mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba poate fi ceva grav. Mergi urgent la medic. Nu ai cumva si greturi? Eu asa am avut cand am avut apendicita perforata.