| remus a întrebat:

Bun gasit. Va rog, am o stare de disconfort pe aproape toata suprafata spatelui, am mancarimi uneori greu de suportat ca sa nu ma scarpin, am incercat cu alcool medicinal la sfatul medicului, pe moment nu mai mananca, la scurt timp revin la starea de dinainte. Daca cineva stie sau s-a confruntat cu asemenea stare va rog sa-mi raspundeti cu ce tratament ati reusit sa scapati de aceasta mancarime.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu putem sti ce ai, ai acnee pe tot spatele? ai urticarie data de o alergie ceva? poate alta problema dermatologica.
Cred ca intrebarea ta trebuie mutata la rubrica sanatate.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un medic ar sti ce ai nevoie pentru problema ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog posibil sa fie alergie ceva pe baza de stres si anxietate prurigo sau urticarie acel medic numai medic nu e.