| LoV3iNTheAiR a întrebat:

Bun@@@:X:X:X...Va rog daca stiti spuneti-mi si mie niste metode de indesare a parului sau de ingrosare a firuluicrying crying sad...am paruuuuul foarte aiurea crying.
M-am dat eu cu niste balsamuri contra degradarii dar nu si-au facut efectul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Spalate pe cat de multe ori si intr-o luna se vor vedea rezultate

| etudor a răspuns:

Metode de indesare? Poate de INDESIRE! Contacteaza un specialist!

| qasdfghjklp a răspuns:

Din pacate si eu am aceesi problema... am incercat mai multe balsamuri si nu au dat rezultate crying, dar nu imi pierd speranta si voi incerca mai multebig grin