| AnaisMaria a întrebat:

A folosit cineva Biomed 6 pentru îngrășat? Am auzit de curând de el și nu știu dacă ar funcționa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Vrei să te îngrași cu grăsime sau vrei masă musculară?

| AnaisMaria explică (pentru ancaval):

Aș vrea să pun câteva kg, nu am posibilitatea să merg la sală acum și nici nu mă prea împac eu cu sportul

| ancaval a răspuns (pentru AnaisMaria):

Și eu vreau, multe!
Trebuie să te accepți cum ești. Dacă te apuci de tot felul de "rețete" de îngrășare, poate te trezești cu grăsime pe abdomen, pe care o dai jos greu. Nu o să-ți placă. Chiar nu o să arăți bine. Înotul + alimentele naturale proteice o să facă corpul frumos.

Și... poate ești slabă din neamul tău, e ceva ce nu poți schimba, indiferent cât ai mânca.

Sau... mâncatul exagerat, mult, noaptea, pâine multă. Dar sper să NU te apuci.