|

Buna! A incercat cineva Canticer, sau Cunoașteti vreo persoana care a luat acest produs ca tratament pentru Cancer? Il recomandați sau nu?

3 Raportează Evaluează
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu poti cauta recomandari de medicamente pe net, nu sunt vitamine, ce naiba. Consulti medicul ca el stie cel mai bine si in cazul in care ai dubii, consulti mai multi medici.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Acea inregistrare cu "FDA Registrar Corporation" cu care se lauda nu are nicio valoare:
http://www.canceranti.com/canticer_USA_FDA.html
Au dat niste bani si li s-a dat un fel de diploma, dar organizatia respectiva spune clar ca nu isi asuma niciun fel de raspundere si ca nu e afiliata cu adevaratul FDA. E ca si cum imi fac eu o companie si o numesc "Registratura Ministerului Sanatatii SA".
Eu unul nu as avea incredere, as merge sa fac un tratament adevarat si recunoscut.

| a răspuns:

Nu mai lua tot ce gasesti pe net ca mai rau faci.
Cancerul e o boala complexa si se trateaza numai sub supravegherea medicului, cu medicamentele indicate de medic.