| anonim_4396 a întrebat:

Buna! A mai luat cineva l-glutamina pentru probleme gastrointestinale? V-a facut bine? Are reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| stefiiii3 a răspuns:

Reactiile adverse le gasesti pe prescripția medicala, chiar dacă cineva iti spune ca a avut un efect adverse, se poate ca la tine sa se dezvolte altfel.
Nu te baza cei spun ceilalti, nu suntemfacutila fel si nici reactiile nu vor fii la fel.
Citeste prospectul.
Sper ca te-am putut ajuta.

| Darius81 a răspuns:

Eu am tras pe nas, era sa mor, nu recomand sincer

| CroitorașulCelViteaz777 a răspuns:

Ouă de prepeliță, tinctură de propolis, curcuma pudră...(?)

| NeluCurca12 a răspuns:

Eu l-am tras pe nas si m-a ajutat