| Braker a întrebat:

Acum 2 ani, m-am lovit cu piciorul intr-un copac, m-a durut, si cateva zile am mers schiop...acum unde m-am lovit (la genuchi)...genuchiul este umflat, si osul este parca mai afara! Ma doare cand apas pe el! Ce credeti ca am patit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| getutageo a răspuns:

Buna...pentru inceput du-te la medic.din cauza lovituri este posibil la fi facut lichid

| EmanuelThN a răspuns:

Sai pute sa iti frece un os pe acolo si de aia te doare dar cel mai bine du-te la un mdic sa te consulte Pace