| 123gobiche456 a întrebat:

Buna!
Acum 5 zile trebuia să îmi vină menstruatia și nu a venit... înainte cu 3 zile au apărut și simptomele premenstruale care au ținut până în această dimineață dar menstruatia tot nu a venit...
A mai pățit cineva? Ce pot să am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimulmut a răspuns:

Nu,nu ai pățit nimic! Se cheamă dereglări menstruale pe care toate le avem. Mai aștepta câteva zile. Îți va veni vu siguranță! Crede-mă, așa pățesc mereu!