| alexyz a întrebat:

Buna!
Acum ca a trecut perioada asta cu sarbatorile as vrea si eu sa ma apuc putin de treaba pana la vara sa scap de niste grasime sau ce o fi aia. Vreau niste exercitii care sa ma ajute sa reduc surplusul de la abdomen care iese in evidenta la orice haina mai stramta.
Stiu ca poate nu va fi usor, insa vreau acasa ca nu imi permit altceva si voi fi dedicata scopului meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acasă poți ține dietă alimentară. Și să faci genoflexiuni, flotări, abdomene.

| Donsavas a răspuns:

Cand slabesti, slabesti pe tot corpul nu unde vrei tu. Nu exista exerciții de slabire. Alimentația joacă cel mai important rol în a slabi