| vanessa23 a întrebat:

Bună, acum cateva luni mi-am facut a doua gaura in ureche si n am mai folosit o ceva timp (vreo 3 luni) si ieri am vazut ca nu s-a astupat.
Problema este ca e prea aproape de prima gaură si voiam sa o fac mai sus.
Daca merg la un salon care se ocupa cu asa ceva, se poate sa imi dea gaura mai sus fara sa incurce cealalta gaura?
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anton_Daniela_1976 a răspuns:

Da. numai că mama mea tot asa avea și au trecut 10 ani și tot nu s-a astupat cealaltă gaura