| AnaysMariana8 a întrebat:

Acum ceva timp am făcut o ecografie și mi s-a spus că am un chist ovarian.Tot de acolo mi s-a spus că pot să-mi fac programare online la un medic ginecolog.Cel mai aproape mi-e Spitalul Clinic de Obstetrică-ginecologie " Elena Doamna" din Iași,am intrat pe site-ul lor, dar nu înțeleg cum se face.
Îmi poate explica cineva concret? Vă rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| christall a răspuns:

Suni la unul din numerele de mai jos si ceri interior 233. Este numarul de la programari. Cand iti raspunde interiorul spui ca vrei o programare la ginecologie.