| Diana2356 a întrebat:

Am 13 ani si am 45 kg.Eu as vrea sa mai slăbesc 2, 3 kg.Dar toti ceilalti imi zic sa nu mai slăbesc.Si nu stiu ce sa fac.Imi puteti da un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce să mai slăbești dacă abia ai 45 kg?

| Alexandrionelu a răspuns:

Vrei sa pozezi pentru revista "Foamea"?

| LuluOneMillion a răspuns:

La 155 de cm inaltime sa ai minim 43 de kg, maxim 52 este optim.