| denisavmarry a întrebat:

am 14 ani. la ora de sport, cand alerg ma doare in partea stanga a stomaculuisi ma doare un os din glezna, de de abia merg. weekend-ul acesta am sarit coarda si acum ma doare (parca mi se rup niste elemente din interior) intre coaste fix sub stern. a doua zi a inceput sa ma doara un muschi de la mana stanga. astazi m-am trezit cu durere la ambele picioare mai jos de genunchi. ce am? fac sport si sunt invatata cu nivelul de dificultate.(facem alergare usora, nu e greu ).am avut si ambele maini rupte, si picioarele... toate de 2 ori., cand eram mai mica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al medicul de familie si va stii el la ce specialisti sa te trimita. Problemele tale sunt mai complexe dat fiind fragilitatea membrelor, dupa cum afirmi ca ai avut mainile si picioarele rupe cand erai mica.

2 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Cu toate simptomele astea, nu ar fi rau sa mergi la medic.

| denisavmarry explică:

Multumesc