| RamonaX04990 a întrebat:

Am 14 ani si simt un nod in gant si parca nu am suficent aer si simt nevoia sa casc sau sa oftez. In vara am mai avut o problema simteam la fel ca nu am destul aer si trebuia sa casc si de la prea mult cascat simteam o intepatura in piept dar mi.a trecut si acum am problema asta cu nodul...
Ce sa fac?
Am ceva?
A mai patit cineva asta si daca da cum a scapat de senzatia asta?
Va rog sa imi raspundeti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lola200228 a răspuns:

Eu am avut. E de la stres, sau de la tiroida. Una din doua. Ca sa mai te lase senzația asta oribila, da.te cum tantum verde sau bea ceai călduț și încearcă sa înghiți puternic ca sa se mai ducă. O sa dispară in câteva zile. Sănătate

| RamonaX04990 explică (pentru Lola200228):

Multumesc mult! Sanatate

| AZŞeEduardAZŞBorta a răspuns:

Seamana a fi dispnee. Dar cel mai ok ar fi sa discuti cu medicul tau dw familie. Sa dea indicatii sa faci un EKG la cutia toracica. Posibil ceva patologii la inima si respiratorii.