| Ioana_5207 a întrebat:

Am 16 ani si trebuia sa imi vina ciclul dar am avut doar niste scurgeri mai inchise la culoare si cateva chegulete de sange. Ce se intampla cu mine?
Va rog sa ma ajutati.:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bombonik_6182 a răspuns:

Nu te speria...asa este la inceput... vorbeste cu mama ta si ea iti va explica mai multe

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bea ceai de coada soricelului, dimineata inainte de masa, timp de o luna, fa o pauza de 2-3 luni si mai repeta tratamentul, si tot asa la un interval mai mare. Coada soricelului este cel mai bun prieten al tau (in aceasta problema). happy

| slowmotion90 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un ginecolog cu mama ta, este recomandat ca o fata sa mearga din cand in cand