| shiraia a întrebat:

Am 17 ani si am o intrebare. De vreo 3-4 luni mi-a aparut un fel de nodul la sanul stang dar nu se vede pe piele, pur si simplu l-am descoperit acum cateva luni.Era tare acum parca e mai moale.Am fost la doctor si a spus ca e normal la fete de varsta mea, voi ati patit asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ProfaDeCeVreiTU a răspuns:

Du-te si la alt medic sa scapi de banuieli, ca apoi ai motive sa nu ajungi la ora mea.

| shiraia explică (pentru ProfaDeCeVreiTU):

Am fost la vreo 2 zic ca asa e...a zis ca pot opera daca vreau sa scoate dar am inteles ca sunt si niste creme pe care le pot folosi?!

| ProfaDeCeVreiTU a răspuns (pentru shiraia):

Opereaza-te, nu te da cu toate laturile.