| Ancamariaaaaaaa a întrebat:

Am 19 ani și recent m-am apucat de fumat, nu fumez foarte mult(5-6 țigări pe zi). E normal sa amețesc rău? Precizez ca am început prin a fuma Sobranie Slim negru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Sunt de parere ca esti un caz fericit si organismul tau iti da semne clare si directe ca ar trebui sa renunti la acest viciu.Nu e normal sa ametesti si daca e din cauza tigarilor renunta la ele cat mai repede, mai ales ca nu fumezi de mult, pe termen lung nu ai nici un avantaj sa fumezi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E normal să nu înțelegi că îți face rău?

| Donsavas a răspuns:

Fumezi f mult, nu mult! Ia medicamente anti fumat, te liniștesc si nu implica riscuri ca tutunul