| XcrisSSx a întrebat:

Am 20 de ani, 1, 81 și 63 de kg. M am apucat de sala și am o intrebare. Dintre serious mass și masstech pe care le-ați alege?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BUNNYMAN a răspuns:

Fără supărare... Ce este un serious mass si masstech?