| roza16rozalinda a întrebat:

Am 20 de ani si acum 6 zile am fost operată de apendicită, azi mi-au scos firele dar eu mai am niste intepaturi in burta in zona operației, cand mă ridic, cand mă întorc. cand fac mișcări. Este normal? Doctorul a zis ca nu ar trebui sa ma mai doara. Alt simptom nu am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Operatia e proaspata. vorbeste cu medicul spune-i ce simti si cand se intampla...eu cred ca o sa treaca, dar cel mai sigur e sa vorbesti cu doctorul care te-a operat

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Spune-i medicului că te doare în zona operației.