| sftb a întrebat:

Buna am 20 de ani si sunt fumator ma doare in partea dreapta in spate adica ma cam ustura dar numai intr-o zona mica poti sa faci cancer la plamni la ani astia nu am bani de consultatii deocamdata multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| calitro a răspuns:

Plamanii nu dor, stai linistit.

| minrest a răspuns:

Cancer pulmonar poti sa faci si mai devreme, daca fumezi. Plamanii nu dor, dar daca sunt inflamati apasa muschii, care dor si se simte ca si cum ar durea plamanii. Odata ce fumezi, poti sa te astepti la multe boli.

Răspuns utilizator avertizat