| anonim_4396 a întrebat:

.Am 21 de ani si de aproximativ un an am o carne crescuta / umflatura in labia mica relativ aproape de intrarea in vagin, mărimea unui bob de fasole, rotund oval, cu o parte inflamatie galbuie, parca ar fi o infectie sau puroi. Nu stiu ce ar putea fi, nu ma deranjează, nu ma doare. Multumesc. sunt ft speriata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu mergi la medicul gincolog sa te consulte, sa vada ce este buba aceea?
Ai pus intrebarea asta de 10 ori pe forum si toata lumea te trimite la medic, dar tu te incapatanezi sa intrebi din nou, aici, unde sunt 90% copilasi, care nu au habar de medicina.

Tind sa cred ca, tu duci lipsa de atentie, ca tot spui ba ca ai 20, ba 21 iar anul trecut in septembrie chiar spuneai ca ai 22 de ani. Poate te hotarasti odata, sa spui aceeasi minciuna, ca tot o schimbi.
https://www.tpu.ro/utilizator/abiqbb/intrebari/

De ce nu mergi la medic, sa te cauti?
Consultul de pe TPU nu te ajuta la nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce astepti