| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am aproape 12 ani si am o problema de greutate, am 53 de kg, si nu stiu ce trebuie sa mananc si sa fac ca sa slabesc fara sa-mi afectez organismul, ziua nu mananc aproape de loc, si tot nu slabesc, si nici nu am pofta de mancare.
Daca stie cineva ceva va rog sa im raspundeti va multumesc.
Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce înălţime ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| dascalu2002 a răspuns:

Am 1, 62, si nu stiu daca e normal sa am atatea kg