| Bob_Bogdan_1991 a întrebat:

Am ca un fel de cosulete mici sub piele doar în palma sau degete, sunt multe unul langa altul, apar si dispar uneori si ma mananca tare, de obicei seara. Va rog un remediu. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna, draga! happy Eu zic sa mergi la un medic dermatolog, caci el este cel mai in masura sa-ti dea un sfat si un tratament. Multa sanatate si o zi frumoasa iti doresc! Te pup cu drag! kiss

| anonimg a răspuns:

Trebuie să te vadă un medic neapărat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la un dermatolog cosuletele ce apar nu trebuie sa iti aduca mancarimi.

| Itanul a răspuns:

Ce remediu sa primesti aici, daca nu stim cauza?
Mergi la medic pentru analize. El iti va da si tratamentul.