| Andreea930 a întrebat:

Am comandat o mască de păr de la Farmasi cu creatină, este bună? A mai folosit cineva? Vă rog să îmi spuneți, crește părul? În cât timp se văd rezultatele?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cât ai dat pe ea? 10-20-30 lei? tu chiar crezi că cineva la prețu ăsta ți-ar vinde „secretu creșterii părului"? laughing dacă tu ai un păr care crește greu, masca aia n-o să-ți facă nimic, maxim poate îți întărește vreun pic firu de păr și nu ți se mai rupe așa rău. Farmasi mi se pare pe aceeași linie cu avon și oriflame ca și calitate și tot

| Andreea930 explică (pentru Adry05):

Da 20 lei am dat, și cu transport prin poștă 32 lei. Nu știu, am zis să încerc și eu că nu prea mai știu ce să încerc pentru păr. Sau mască cu ou și ulei de ricin sau cocos am mai auzit că pot încerca

| Adry05 a răspuns (pentru Andreea930):

Fa-ti naturiste

| Andreea930 explică (pentru Adry05):

Din ce?

| Adry05 a răspuns (pentru Andreea930):

Nu știu pentru creșterea părului, poți căuta, dar aș face pentru fortifiere și rezistența la rupere mai degrabă

| lorena1gianinak a răspuns:

*cheratina se spune nu "creatina" - nu știu sa îți zic cu exactitate cât de buna e, dar cheratina ajuta la hidratarea intensa a parului nu neapărat la creșterea acestuia. Dar, un hidratant bun face ca parul sa fie sănătos și sa crească în armonie. Sunt diverse tratamente pentru creșterea parului, cauta pe net. Nu ai nimic de pierdut, încearcă masca și vezi!

| Andreea930 explică:

Din ce aș putea face pentru rupere?