| anonim_4396 a întrebat:

Am conjunctivita de mai mult de o lună și am luat 3 tratamente cu antibiotice prescrise de diferiți oftalmologi și nimic nu a dat rezultat. Mă dor ochii din ce in ce mai tare și eu îmi pierd speranța și mă gândesc că până la urmă o sa orbesc. Ce sa fac? De ce nu se pricepe nimeni sa mă trateze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ai fost la vraci din cauza asta.Cauta un specialist bun nu oftalmolog.
Multi doctori is asa doara cu numele, merg la job doara sa isi ia salariu, in rest nu-s prea curiosi ei ce meseria respectiva