| Denly a întrebat:

Buna! Am doua saptamani de cand am facut analiza la sange pentru alergie si inca nu mi-au venit rezultatele. Cat ar trebui sa mai astept pana primesc rezultatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiSpeedster a răspuns:

Suna si intreaba. Au uitat de tine. Dureaza 2-3-4 zile

| Denly explică (pentru MihaiSpeedster):

Am sunat si nu mi-a raspuns nimeni, cred ca trebu sa merg personal sa vad care-i treaba.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi personal sa intrebi.

| Violleta2022 a răspuns:

Atat cat spun cei de la analize... fiindca unele dureaza 1 luna, altele 2 zile, d epinzadn cat creste cultura respctiva.