| stefania_6954 a întrebat:

am facut o prostie... crying am mancat acum 1 ora multe seminte negre cu coaja, si am mancat paine prajita, si am o intepatura groaznica in stomac de nu mai pot! cryingcryingcrying ce sa iau sa-mi treaca? plisss spuneti-mi! va rog... crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vreaubebe a răspuns:

2 capsule de metroclopramid, o cana de ceai de musetel, intinde-te si in jumatate de ora maxim iti trece

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Incearca ori o pastila pentru stomac gen no spa thinking, ori sa mananci ceva mai usor si bun pentru stomac, gen iaurt, care-l mai si curata.

| C0nflic7 a răspuns:

Un ceai de izma