| Delia888654468 a întrebat:

Bună!
Am făcut scolioză și mi-au dat o scrisoare medicala sa fac gimnastică medicală
Da eu între timp m-am dus la un terapeut și m-a vindecat.
Aș face ceva rău pentru coloană dacă aș mai face exercițiile ălea de gimnastică medicală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pitbullllll a răspuns:

Nu ai face niciun rau coloanei chiar ai face un bine doar sa ai grija sa nu te fortezi prea mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci niciun rau si eu fac din alea

| Delia888654468 explică:

Mulțumesc mult!