| onlychengs a întrebat:

Am fost de curand la stomatolog pentru extractia unui canin inclus. Ati putea sa imi spuneti cam in cat timp ar trebui sa se resoarba firele de sutura? Probabil depinde de mai multe criterii, dar as dori doar un timp aproximativ, nu unul exact happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până se resorb complet.