| Kisses a întrebat:

Am fost la 3 ședințe de epilare definitiva ( cu laser) in Craiova si abia acum,informandu-ma de pe internet am vazut ca ar trebui ca fata de acolo sa poarte ochelari de protecție cat si eu,dar nici ea nu poarta,nici eu,in timpul epilarii. Iar alunitele am vazut ca trebuie acoperite, iar ea nu mi le acoperă. Este normal asa ceva? Sa ma mai duc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

Depinde ce laser este.