| 7160 a întrebat:

Am fost la doctor la ginecologie pentru un consult pentru ca am rămas însărcinată și mi s-a spus că e totul în ordine. Mi-a dat vitamine, magneziu, etc...Mi-a dat si 2 trimiteri pentru analize si am citit pe ele ca scria cate săptămâni am dar ȘI ANALIZE DE AVORT! Mă poate lamuri cineva de ce scrie așa daca a spus că totul e bine? Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se referă la analizele care indentifică dacă ești predispusă unui avort spontan sau nu.