| alalal a întrebat:

Buna, am fracturat maleală peronieră fără tulburări vasculo-nervoasea..Am stat 5 săptămâni (am călcat greșit), mâine îmi scoate ghipsul...In cât timp credeți că am să îmi revin? Mulțumesc! Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In 3-6 luni se osifica complet, si-l poti folosii ca inainte.

| alalal explică (pentru Violleta2022):

Păi pe mine m-a trimis la muncă săpt viitoare? Adevărul este că pot să calc cu toată puterea pe el din prima ziCe părere a?
PS: Poate este coincidență dar vezi că ești pe YouTube in video-ul asta, i-ai răspuns la un băiat la o întrebare dacă este în regula să aibă mărimea de 11 cm... https://youtu.be/XVwy04sxEy0

1 răspuns: