| 012345679 a întrebat:

Bună. Am luat anticoncepționale timp de 4 luni, menstruația mi-a venit în aceeași zi pana luna aceasta, luna aceasta mi-a venit cu o zi mai devreme dar doar câteva picături timp de 2 zile, după cele 2 zile nu am mai avut nimic... oare ce ar putea fi? Ar putea fi ca mi-a ieșit la analize pap 3d si hpv pozitiv, am facut biopsie si a ieșit bună. Ma interesează o idee pana ajung la control.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea, nu ar fi o problemă. HPV-ul pozitiv nu ar afecta menstruația. Citește de pe internet. Daca am greșit răspunsul, mă poți corecta aici.