| smaly a întrebat:

Am mai postat intrebarea aceasta far acum e altceva.
Deci in urma cu un an am avut un accident si mi s-a scos splina, acum peste un an si 3 luni ma simt sanatos tun, umblu de 5 zile la *MMA* lupte mixte si tot e bine, tin pasu cu toti nu am dureri nicaieri. Voi ce larere aveti sau poate stit cazuri asemanatoare? ajutati-ma ma expun la pericole maria daca continui? Ce sa fac nu am ide la urma urmei e sanatatea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

Mergi la medic.
Durerile nu vor aparea dupa 5 zile ci dupa o perioada mai indelungata, probabil si durerile vor fi prelungite. Iti recomand sa faci sport, dar nimic extrem ce ti-ar putea afecta zona.

| smaly explică (pentru tacitacitaci):

Uitase sa scriu caci am fost la medic si miabdat acordu doar ca sa am mia mare grija.

1 răspuns: