| alinacartn22 a întrebat:

Am nevoie de o parere fetelor. Luna trecută inainte cu o sapt sau doua de ciclu, am avut stari de greata si de rău iar acum, cu cateva zile inainte de ciclu le am din nou. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ar trebui să îți faci griji, pot fi simptome premenstruale.

| Raven a răspuns:

Nu e ceva neobișnuit, greața, vărsăturile, durerile de cap acompaniază de multe ori dismenoreea (menstruația dureroasă).