| Mirunaaa2 a întrebat:

Buna, am nevoie de un medicament care sa-mi dea stare de bine si sa-mi reduca oboseala, ma simt mereu obosită si simt ca nu am energie, vreau sa merg azi la farmacie deci va rog cat de repede.
M-am gândit la SORISO da nu știu daca ii bun. Va rog ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

O alimentatie corecta si cat mai sanatoasa + un ciclu zi-noapte echilibrat si platificat poate da roade pe termen lung fara repercursiuni. Pastilele sunt ca o ultima scapare.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Catina presara la rece da enrgie si creste imunitatean are multe beneficii, citeste si pe net.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic sa te consulte, nu lua medicamente recomandate de farmacistă sau de pe net, medicamentele se dau de medici specialisti cu rețetă.

| RoCkKiD a răspuns:

Din cate am citi eu in 5 min pe net Soriso e un ceai sub forma de tableta. Nu cred ca face rau da' nici nu ajuta.