| Ioanaioana9 a întrebat:

Am nevoie urgent de un răspuns.
Am fost la bronzat si m-am dat cu ulei de masline. Inainte sa plec de la bronzat aveam cateva furnici pe patura, dar nu foarte multe iar apoi a inceput orbitor sa ma mănânce spatele si in timp ce ma scarpinam ma ustura. In ziua aceea am mancat 2 cornuri cu ciocolata, o pizza si seara salata de vinete cu ceapa si apoi niste chio-chips cu barbeque.
A doua zi, dimineata, m-am trezit cu o alergie foarte mare pe maini si spate si cateva pe burta si picioare, dar nu foarte multe. De la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alergia o ai de la ceea ce ai mincat, trebuie sa ti faci analizele sa vezi ce ai.Ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat