| cristi_8283 a întrebat:

.am niste dureri suparatoare sub inima, in jurul coastei stangi, si cateodata mi se ingreuneaza respiratia din cauza ei..cateodata ma mai doare si inima, dar mi s-a spus ca am lipsa de calciu..este posibil ca durerea de la coasta sa fie de la ficat sau ceva? Eu am gastrita dar nu cred ca e de la asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este un junghi intercostal! Mergi la medicul de familie. Aici nu te poate ajuta nimeni. Nu se dau consultatii online.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Inima nu doare.

| iulian1302 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Sa o crezi tu ca nu doare!