| Rallucaaa a întrebat:

Am o catelusa de talie mica, are cam o luna si jumatate. Vreau sa ii fac vacciunurile, carnetul de sanatate, tot ce trebuie. Stie cineva cam cat ma costa toate astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Vaccinul se face la varsta de 2 luni si te costa intre 20-25 lei, mai mult nu are cum pentru ca am fost si eu de curand cu catelusul meu si tot atat mi-a luat.
Sper ca te-am ajutat.
Funda? happy

4 răspunsuri:
| catalin055 a răspuns:

Pai un vaccin este in jur de 25 lei 30 depinde de cabinet si parca ii face doar un vaccin iar carnetu de sanatate depinde de doctor daca iti cere cv dar miramaswinking

| ioananicoleta a răspuns (pentru catalin055):

Carnetul este gratis, eu asa l-am luat, si la primul vaccin am dat 35 de lei

| catalin055 a răspuns (pentru ioananicoleta):

Aaa pai cam asa pentru ca am o ruda care are cabinet veterniar si stiu ca atat are preturile

| ioananicoleta a răspuns:

Buna. pe mine m-a costat 35 de lei primul vaccin, dar inainte de asta am deparazitat-o intern si nu stiu sa iti spun cat costa asta