| Anm0001 a întrebat:

Am o întrebare. Acum cam o lună am avut contact sexual protejat.(a fost pus bine, nu s-a rupt, nu a avut scurgeri). Acum vreo două săptămâni, am avut o scurgere vaginală mică, mai închisă la culoare ( menționez că nu e prima dată. Mi-a mai venit acum mult timp). Nu am simptome de sarcină(am simțit doar o oarecare arsură la stomac, dar nici nu am o alimentație prea bună). Am făcut acum câteva zile un test de sarcină și a ieșit negativ. Are cineva vreo idee sau ceva? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dd17 a răspuns:

De multe ori se intampla asa inainte sa vina menstruatia