| Govor_Alin_1990 a întrebat:

Am o intrebare... de 4 saptamani mi-a iesit o umflatura deasupra de spranceana pe partea dreapta... sad nu stiu ce e si imi este frica nu vreau sa raman asa... nu e rosu, nu m-am lovit pur si simplu a aparut si nu stiu ce sa fac sa imi treaca! Help plsssss ( mentionez ca am fost muscata de un tantar dar putin mai sus de locul umflaturii )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Skizzi a răspuns:

Poate ti-a afectat glanda lacrimara, dar putin posibil

| Govor_Alin_1990 explică:

Nu cred... e sus aproape de par...e cam departe de ochi...