| Adi_Adriana_2000 a întrebat:

Buna am o intrebare de vreo 4 zile ma doare sanul drept si sfarcul e un pic rosu mentionez ca inainte cu o saptamana de menstruatie ma dureau ambi sani dar nu asa tare mi-e frica sa nu am cancer la san un sfat va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpKH a răspuns:

Posibil ceva hormonal. Asteapta, dar nu prea mult, vezi cum evolieaza in 1-2 sapt si dca se agraveaza mergi la medic. Nu poate nimeni sa-ti dea diagnostic pe net.

| Fotograf_Mihai_Filip_Stancescu_1980 a răspuns:

Poate ai fost lovita peste ovare

| AlexandruDhi a răspuns:

Cel mai bine ai merge urgent sa te vada un doctor de specialitate