| Eyona a întrebat:

Buna, am o intrebare in legatura cu sarcina. La inceputul lunii septembrie am avut un contact sexual, doar penetrare fara finisare etc. Mi-am facut griji sa nu fi fost insarcinata asa ca am facut un test de sarcina si a iesit negativ, ciclul mi-a venit regulat exact ca inainte. Nu am avut simptome cine stie ce, eu am anemie. Acum la al treilea ciclu menstrual am avut senzatie de greata usoara dar nu varsaturi, mi s-a spus si de la anumite femei adulte ca ele aveau la fel senzatio de greata la ciclu si ca este normal. Mi-e frica doar pentru ca am burtica putin mai umflata dar mi s-a zis ca si asta este tot de la balonare si de la alimentatie nesanatoasa. Voi ce ziceti? Din cate am inteles nu este posibil sa ai ciclul regulat si la fel de abundent ca inainte cand esti insarcinata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

? ca fapt divers sunt sanse sa ramaii insarcinata si fara finalizare. Doar nu o face des?

| Eyona explică (pentru Crackman):

Da, prin lichidul pre-ejaculator, dar am inteles ca sunt sanse mici, gandeste te ca eu am facut o singura data asta, doar penetrare si toata lumea imi zice ca e doar in capul meu laughing) dar sunt mai panicoasa de fel

| Tranconoid a răspuns:

Stiu ca nu am ce cauta aici dar iti tin pumnii ❤
Nu imi da funda pls