| anonim_4396 a întrebat:

happy Am o mica problema. Noaptea trecuta au ramas niste rude sa doarma la mine si a trebuit sa dorm cu mama. M-am culcat in jur de 12 jumatate si mama mi-a spus ca la 3 m-am trezit si am inceput sa ma imbrac si sa spun " Sunteti nebuni? Omul asta e mort si voi ma puneti sa dansez?" Am inceput sa merg prin casa dar mama a venit si mi-a spus sa ma culc la loc, si asta am facut. Dimineata cand mi-a spus nu imi aminteam nimic. straight face Sunt somnambula sau ceva de genu`? straight face Ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, eşti somnambulă. Problema aceasta se manifestă din cauza stresului sau din cauza oboselii.
Nu e ceva îngrijorător. I se poate întâmpla oricui.
Pa-pa.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti somnambula dar nu cred ca ar trebui sa iti faci asa mari probleme

| LonelyLoner92 a răspuns:

...trist sper sa treci peste asta.

| LolyKissYou a răspuns:

Doar atat? laughing eu ma ridic in picioare si bat din palme laughing) pai asta s-a intamplat de vreo 3 ori in toata viata mea..deci se mai intampla.

| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Da esti somnambul trebuie sa te ingrijorezi daca nai jucat vreun shoting ceva daca da nu trebuie sa faci nimic

| AndreAndreutzaLoL a răspuns:

Nu te ingrijora esti somnambula, si eu sunt.

| GgIiPpSsYy a răspuns:

Buna! Stai linistita nu e ceva grav.Doar ca nu e foarte ok daca ai casa cu etaj.Este posibil sa cazi pe scari big grin si sa te intrebi dupa de unde au aparut vanataile.

| Lovedance144 a răspuns (pentru GgIiPpSsYy):

Stau la bloc, la parter. Doar ca ma tem sa nu ies din apartament laughing Oricum nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea ca nu imi amintesc nimic. straight face