| Elena_Toma_1989 a întrebat:

Buna am o nelămurire. dupa ultima menstruatie am început inceput sa am niste scurgeri ..la.inceput roz inchis si aveam cele ma durea f tare burta, iar apoi sau inchis la culoare maro inchis si au dispărut si crampele..incercam de ceva timp sa facem si bebe ..peste 2 zile ar trebui sa mi vine. aveti idee de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibile dereglari hormonale, ce varsta ai? Mergi la medicul ginecolog.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Deliiiia a răspuns:

Bună, având în vedere că durerile menstruale și secreția de culoare maronie la sfârșitul perioadei menstruale sunt manifestări comune, eu personal nu consider că ar fi ceva în neregulă. Dacă tu consideri că este ceva anormal pentru organismul tău, sau de obicei nu ai astfel de manifestări poți apela la un medic ginecolog.