| anonim_4396 a întrebat:

am o problema,acum de cind traesc in Moskova...vorbesc ciudat,adica vorbesc doar intr-o parte. Vorbesc, ma rid cu gura in partea dreapta. Temporar mi-a trecut, dar as vrea sa aflu dela ce.Va rog, pareri_)
P.S, mama spune ca poate fi dela curent (m-a tras curentul).Voi cum credeti. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Ai facut o pareza faciala periferica. Consulta un neurolog, se poate trata, ca sa nu ramai cu sechele.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Pareza Faciala.

http://www.topmedica.ro/......imetrica/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)