| Moldovan_Larisa_1998 a întrebat:

Buna, am o problema, am un cerc mai bine zis ca o sera in picior, de exemplu e ca o intepatura de tantar(mai am o intepatura langa*de tantar)dar dedesubtul pielii e ca o minge, mama zice ca e un cos (asa se vede la suprafata) dar nu e asa si nu il pot sparge. CE E? VA ROG SA IMI SPUNETI DACA STITI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este tot în piele, în strat profund. O să iasă la suprafață.

| Banned993218 a răspuns:

O blande ori o iritatie de la intepatura tantarului sunt foarte dese