| MariaMary122333 a întrebat:

Buna!
Am o problema care apare din cand in cand, inghit prea mult. Nu prea multa saliva sau asa, nu, ci doar imi vine sa inghit ca am saliva ca nu am.
Ce sa fac?
Par o ciudata cum tot fac asa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| georgefaby a răspuns:

Ce simți... zici ca ai un nod în gât si îti da senzatia să înghiti ...eu am avut problema asta si am fost la doctor ma examinat în gat si mi-a dat niste picaturi pe care le luam în fiecare zii.

| MariaMary122333 explică (pentru georgefaby):

Nu chiar un nod in gat, ma cam doare in gatsad