| dani_7506 a întrebat:

Am o problema care ma cam streseaza in ultimul timp. Eu am doi ganglioni in zona gatului cam de vreun an, am avut rubeola si mi-a mai aparut un ganglion. Acest ganglion mi-a disparut dar acum mi-au mai aparut inca patru ganglioni tot in zona gatului. Am mers astazi la doctor mi-a facut analizele si a spus ca nu am nimic, dar la intrebarea de ce mi-au aparut ganglionii nu a avut raspuns, numai a spus sa astept doua saptamani sa vad cum evolueaza. Aici apelez la voi: va rog sa-mi puneti daca stiti din ce cauza pot fi acesti ganglioni?pot fi ceva ce tine tot de rubeola sau se poate sa am ceva mai grav. Multumesc anticipat! si funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| fatfrumosu70 a răspuns:

Mergi la un endocrinolog